Günay Sigorta

Günay Sigorta

Sahip olduğunuz her şeyin

güvencesiyiz...

Günay Sigorta

7/24 Sigorta Asistanlık Hizmeti

Olası kaza anında hiç paniklemeyin, bize ulaşın...

Günay Sigorta

Ailenizle birlikte,

Mutlu yarınlar için şimdiden adım atın...

Günay Sigorta

Siz Kendinizi

Güvende hissedin diye yanınızdayız...

Allianz Sigorta

ALLIANZ SİGORTA

Günay Sigorta Allianz A Acentesidir

Ak Sigorta

AKSİGORTA

Günay Sigorta Aksigorta A Acentesidir

Axa Sigorta

AXA SİGORTA

Günay Sigorta Axa Sigorta A Acentesidir

Günay Sigorta

"doğru ürün, doğru fiyat"

1997 yılında kurulan ve sigorta sektöründe faaliyet göstermeye başlayan GÜNAY Sigorta, kurulduğu günden bu yana 20 yıldır ihtiyaca yönelik doğru ürünü, doğru fiyatlama politikasıyla sizlere sunmaktadır.

GÜNAY Sigorta sektörle ilgili her türlü ihtiyaca cevap verebilecek kapasitede, sürekli gelişen teknolojiyi takip ederek gerekli güncel teorik bilgi ve uygulama kabiliyetini kazanmış profesyonel bir ekiptir.

Sektörde lider durumdaki güçlü sigorta şirketlerinden ALLİANZ SİGORTA, AK SİGORTA ve AXA SİGORTA şirketleri ile iş ortaklığı yapmakta olan acenteliğimiz, kalite ve müşteri memnuniyetini prensip edinerek, çözüm odaklı ve kalitede süreklilik anlayışı ile bu bilgi ve uygulama tekniklerini siz değerli müşterilerimizle paylaşmaya ve hizmet vermeye devam etmektedir.

Taşıt Sigortası

Taşıt Sigortası

Çarpışmadan çalınmaya, selden doluya, anahtar çalınmasından yanlış yakıt dolumuna, yolda kalmadan yaralanmaya kadar birçok riske karşı sizi, yolcularınızı, aracınızı, araç içindeki eşyanızı, karşı araçla yolcularını ve 3.şahısları güvence altına alır.

Ev Eşya Sigortası

Ev – Eşya Sigortası

En Kapsamlı Konut Sigortasıdır çünkü: apartmanınızın ortak kullanım alanlarında oluşan hasarlardan, komşularınıza verebileceğiniz maddi hasarlara, ücretsiz çilingir ve camcı hizmetlerinden, kapınıza ambulansa kadar aklınıza gelen ve muhtemelen gelmeyen pek çok şey Ev – Eşya Sigortası’nın kapsamındadır.

İşyeri Paket Sigortası

İşyeri Paket Sigortası

Siz iş yeri sahipleri düşünülerek mümkün olan tüm riskleri en ekonomik şekilde kapsayabilmek için hazırlanmış bir sigorta paketidir. Dükkanınızdaki mallardan dekorasyonunuza, müşterilerinizden çalışanlarınıza, makinelerinizden elektronik cihazlarınıza kadar değer verdiğiniz tüm taşınır ve taşınmazları ekonomik bir şekilde güvence altına alabilirsiniz.

Sağlık Sigortaları

Sağlık Sigortaları

anlaşmalı ya da anlaşması olmayan tüm sağlık kuruluşlarında; ayakta ya da yatarak yapılacak tedavilerden doktor muayenelerine, röntgen ve tahlillerden ilaç masraflarına, cerrahi müdahalelerden doğuma kadar sizin, dilerseniz tüm ailenizin sağlık ihtiyaçları güvence altında.